Lekcje angielskiego w Gdyni Orłowo

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną, która opiera się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych mówienia, słuchania, czytania i pisania. Unikatowa, ponadczasowa Metoda która doskonale sprawdza się w nauce języków obcych. Dzięki niej z powodzeniem realizowane są m. in. kursy indywidualne i grupowe dla dorosłych, kursy językowe online, studia za granicą oraz obozy językowe dla dzieci i młodzieży. Każdy kurs jest starannie zaplanowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki czemu efekty nauki pojawiają się w bardzo krótkim czasie.


•    Zajęcia "grupowe" - odbywają się w grupach od 3 do 6 osób. Często wahamy się czy wybrać taką formę zajęć. Czy te wahania są słuszne? Otóż nie! Jest to jedna z najciekawszych metod nauki języka gdzie uczestniczy zarażają się wzajemnie pasją do języka. Specjalnie opracowane prze nas programy nauczania zapewniają szybkie poznawanie struktur gramatycznych i słownictwa, potrzebnych do poruszania w codziennym życiu.


•    Zajęcia "dwuosobowe" – odbywają się w składzie dwuosobowym, najczęściej wybierane są przez klientów którzy chcą się otoczyć indywidualną opieką. Tworzone są zazwyczaj przez kolegów, przyjaciół, znajomych. Monitorując ich postępy, wspieramy przy trudnościach oferując dodatkowe metody aby przełamać bariery mówienia, uporządkować struktury gramatyczne a co najważniejsze doprowadzamy do usprawnienia komunikacji w zaufanym towarzystwie.


•    Zajęcia "indywidualne" - to największa swoboda w ułożeniu planu, bowiem kursanci sami mogą decydować w jakich dniach i godzinach chcieliby uczęszczać na zajęcia - to rozwiązanie idealne szczególnie dla zapracowanych osób, którym sprawia trudność dopasowanie się do całej grupy. Co najważniejsze, 100 % uwagi lektora zostanie skupiona tylko na kursancie.


•    Zajęcia „online”- kurs angielskiego online jest kolejnym udoskonaleniem wprowadzonym do naszej oferty. Dostęp do multimediów i innych pomocy dydaktycznych, sprawiają, że nauka będzie jeszcze przyjemniejsza. Kurs angielskiego online pozwala uczyć się w dogodnym czasie i miejscu. Stworzony został dla ludzi którzy cenią sobie czas, komfort i oszczędność pieniędzy.

 

Angielski dla najmłodszych (3-7 lat)

Dzieci już od najmłodszych lat potrzebują bodźca, który otworzyłby ich umysł na naukę języka angielskiego. Elite English Academy przygotowała kurs w oparciu o podręczniki My Little Island 1 i 2. Twoje dziecko pokocha język angielski przez różnorodność zabaw ruchowych, wspomagających zrozumienie i zapamiętywanie nowego słownictwa.

 

Angielski dla dzieci ze szkół podstawowych (7-12 lat)

Intensywny kurs “BIG THINK” dla dzieci, prowadzony w oparciu o podręczniki Big English. Podczas kursu stawiamy nacisk na mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Naturalnie wprowadzamy dzieci w świat języka dzięki licznym zabawom, grom i piosenkom.Wykorzystujemy naturalną ciekawość świata dzieci, dzięki czemu zajęcia są bardzo ciekawe i kreatywne. Nasze zajęcia zawierają elementy ze świata przyrody i nauki. Podczas kursu stawiamy nacisk na samoocenę i ewaluację. Dzięki nam Wasze dzieci same zaczną dostrzegać postępy, co zaszczepi w nich poczucie pewności siebie i sukcesu.

 

Angielski dla młodzieży (13-15 lat)

Kurs został stworzony z myślą o młodzieży, prowadzony w oparciu o podręczniki Gold Experience 2ND Edition. Kurs pomaga rozwijać umiejętności komunikacyjne. Dobór tematów jest spójny z zainteresowaniami nastolatków. Autentyczne materiały wideo pozwalają na kontakt z naturalnym, żywym językiem. Różnorodność ćwiczeń egzaminacyjnych w formie tradycyjnej i cyfrowej oraz różnorodność materiałów dodatkowych, pozwala utrwalić wiedzę gramatyczną oraz rozszerzyć słownictwo.

Kurs jest prowadzony na kilku poziomach zaawansowania.

 

Angielski dla dorosłych

Kurs stworzony z myślą o starszej młodzieży i dorosłych. Prowadzony w oparciu o podręczniki Speakout 2ND EDITION. Dzięki praktycznym metodom już nigdy nie będziesz miał problemu z mówieniem, pisaniem, czytaniem. Starannie dopasowany program oswaja z żywym językiem i prawidłową wymową dzięki filmom BBC. Z nami nauczysz się interakcji w codziennych sytuacjach komunikacyjnych i zwalczysz wszelkie bariery językowe.

 

Egzaminy z języka angielskiego

W ramach tego kursu przygotowujemy do najważniejszych egzaminów: matury, egzaminów gimnazjalnych, ósmoklasisty FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEFL. Powtarzamy, porządkujemy materiały ze wszystkich lat. Intensywne powtórki pozwolą Ci zdać egzaminy z wysokim wynikiem.

 

Korzyści z nauki w Elite English Academy


 
Kursy w grupach

Kursy w małych grupach od 3-6 osób / w grupie dwuosobowej / kursy indywidualne (dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu lub mają problem z koncentracją w grupie).

 
Metoda CLT

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną (CLT), które opierają się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych mówienia, słuchania, czytania i pisania.

 
Przygotowanie

Przygotowanie do przedszkoli i szkół obcojęzycznych, egzaminów gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEFL oraz MATURY.

 
Business English

Angielski techniczny i branżowy - Business English.

 
Na wszystkich poziomach

Kursy dla dzieci, młodzieży dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

 
Angielski

Nasze zajęcia prowadzone są od początku do końca w języku angielskim.

 
Klimat

Przyjazna atmosfera ułatwiająca swobodne wypowiadanie się.

 
Pomoce naukowe

Dostęp do bogatej oferty pomocy naukowych, programów, rekwizytów oraz zabawek wspierających naukę dla najmłodszych.

 
Kadra

Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, głównie w celu zbierania danych statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
Polityka Prywatności Rozumiem!