Zajęcia dla dzieci

Angielski dla dzieci ze szkół podstawowych (7-12 lat)

Intensywny kurs “BIG THINK” dla dzieci, prowadzony w oparciu o podręczniki Big English. Podczas kursu stawiamy nacisk na mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Naturalnie wprowadzamy dzieci w świat języka dzięki licznym zabawom, grom i piosenkom.Wykorzystujemy naturalną ciekawość świata dzieci, dzięki czemu zajęcia są bardzo ciekawe i kreatywne. Nasze zajęcia zawierają elementy ze świata przyrody i nauki. Podczas kursu stawiamy nacisk na samoocenę i ewaluację. Dzięki nam Wasze dzieci same zaczną dostrzegać postępy, co zaszczepi w nich poczucie pewności siebie i sukcesu.

Korzyści z nauki w Elite English Academy

Kursy w grupach

Kursy w małych grupach od 3-6 osób / w grupie dwuosobowej / kursy indywidualne (dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu lub mają problem z koncentracją w grupie).

Metoda CLT i Berlitz

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną (CLT) i Berlitz, które opierają się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych mówienia, słuchania, czytania i pisania.

Przygotowanie

Przygotowanie do przedszkoli i szkół obcojęzycznych, egzaminów gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEFL oraz MATURY.

Business English

Angielski techniczny i branżowy - Business English.

Na wszystkich poziomach

Kursy dla dzieci, młodzieży dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Angielski

Nasze zajęcia prowadzone są od początku do końca w języku angielskim.

Klimat

Przyjazna atmosfera ułatwiająca swobodne wypowiadanie się.

Pomoce naukowe

Dostęp do bogatej oferty pomocy naukowych, programów, rekwizytów oraz zabawek wspierających naukę dla najmłodszych.

Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, głównie w celu zbierania danych statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
Polityka Prywatności Rozumiem!