Zajęcia dla dzieci

Angielski dla dzieci ze szkół podstawowych (7-12 lat)

Intensywny kurs “BIG THINK” dla dzieci, prowadzony w oparciu o podręczniki Big English. Podczas kursu stawiamy nacisk na mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Naturalnie wprowadzamy dzieci w świat języka dzięki licznym zabawom, grom i piosenkom.Wykorzystujemy naturalną ciekawość świata dzieci, dzięki czemu zajęcia są bardzo ciekawe i kreatywne. Nasze zajęcia zawierają elementy ze świata przyrody i nauki. Podczas kursu stawiamy nacisk na samoocenę i ewaluację. Dzięki nam Wasze dzieci same zaczną dostrzegać postępy, co zaszczepi w nich poczucie pewności siebie i sukcesu.

 

Korzyści z nauki w Elite English Academy


 
Kursy w grupach

Kursy w małych grupach od 3-6 osób / w grupie dwuosobowej / kursy indywidualne (dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu lub mają problem z koncentracją w grupie).

 
Metoda CLT

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną (CLT), które opierają się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych mówienia, słuchania, czytania i pisania.

 
Przygotowanie

Przygotowanie do przedszkoli i szkół obcojęzycznych, egzaminów gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEFL oraz MATURY.

 
Business English

Angielski techniczny i branżowy - Business English.

 
Na wszystkich poziomach

Kursy dla dzieci, młodzieży dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

 
Angielski

Nasze zajęcia prowadzone są od początku do końca w języku angielskim.

 
Klimat

Przyjazna atmosfera ułatwiająca swobodne wypowiadanie się.

 
Pomoce naukowe

Dostęp do bogatej oferty pomocy naukowych, programów, rekwizytów oraz zabawek wspierających naukę dla najmłodszych.

 
Kadra

Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, głównie w celu zbierania danych statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
Polityka Prywatności Rozumiem!