Zajęcia online

Angielski online dla każdego

Chciałbyś nauczyć się języka ale nie wiesz czy znajdziesz czas na regularne zajęcia? Kurs angielskiego online jest kolejnym udoskonaleniem wprowadzonym do naszej oferty. Dostęp do multimediów i innych pomocy dydaktycznych, sprawiają, że nauka będzie jeszcze przyjemniejsza. Kurs angielskiego online pozwala uczyć się w dogodnym czasie i miejscu. Stworzony został dla ludzi, którzy cenią sobie czas, komfort i oszczędność pieniędzy.

Korzyści z nauki w Elite English Academy

Kursy w grupach

Kursy w małych grupach od 3-6 osób / w grupie dwuosobowej / kursy indywidualne (dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu lub mają problem z koncentracją w grupie).

Metoda CLT i Berlitz

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną (CLT) i Berlitz, które opierają się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych mówienia, słuchania, czytania i pisania.

Przygotowanie

Przygotowanie do przedszkoli i szkół obcojęzycznych, egzaminów gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEFL oraz MATURY.

Business English

Angielski techniczny i branżowy - Business English.

Na wszystkich poziomach

Kursy dla dzieci, młodzieży dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Angielski

Nasze zajęcia prowadzone są od początku do końca w języku angielskim.

Klimat

Przyjazna atmosfera ułatwiająca swobodne wypowiadanie się.

Pomoce naukowe

Dostęp do bogatej oferty pomocy naukowych, programów, rekwizytów oraz zabawek wspierających naukę dla najmłodszych.

Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, głównie w celu zbierania danych statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
Polityka Prywatności Rozumiem!