O nas

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i 8 letnie doświadczenie w nauczaniu dorosłych i dzieci. Prowadzę profesjonalne zajęcia i korepetycje dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i średniej szkoły, a także dorosłych. Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, liceum, FCE, CAE, szkół obcojęzycznych w Gdyni. Moja kariera z językiem zaczęła się gdy zaraz po ukończeniu matury wyjechałam do Wielkiej Brytanii gdzie odbyłam roczną naukę języka angielskiego w collegu w Andover. Po powrocie do Polski wyjechałam do Stanów Zjednoczonych gdzie przez kolejne lata doskonaliłam swoje umiejętności językowe. Nauczanie jest moją pasją, a swojej pracy głównie kładę nacisk na konwersacje, które są najistotniejszym czynnikiem w komunikacji interpersonalnej! Metody pracy dostosowuję indywidualnie do potrzeb ucznia, w zależności od motywacji. Prowadzę zajęcia Metodą Berlitz®, która głównie kładzie nacisk na mówienie. Posiadam wszelkie potrzebne materiały. Zajęcia odbywają się bezstresowo, energicznie, z dużą dawką humoru, dlatego moi uczniowie są zadowoleni z wieloletniej współpracy ze mną.

Elite English Lidia Pozanska
ul. Wrocławska 49/2
81-557 Gdynia

Tel. 604 617 442

Korzyści z nauki w Elite English Academy

Kursy w grupach

Kursy w małych grupach od 3-6 osób / w grupie dwuosobowej / kursy indywidualne (dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu lub mają problem z koncentracją w grupie).

Metoda CLT i Berlitz

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną (CLT) i Berlitz, które opierają się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych mówienia, słuchania, czytania i pisania.

Przygotowanie

Przygotowanie do przedszkoli i szkół obcojęzycznych, egzaminów gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEFL oraz MATURY.

Business English

Angielski techniczny i branżowy - Business English.

Na wszystkich poziomach

Kursy dla dzieci, młodzieży dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Angielski

Nasze zajęcia prowadzone są od początku do końca w języku angielskim.

Klimat

Przyjazna atmosfera ułatwiająca swobodne wypowiadanie się.

Pomoce naukowe

Dostęp do bogatej oferty pomocy naukowych, programów, rekwizytów oraz zabawek wspierających naukę dla najmłodszych.

Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, głównie w celu zbierania danych statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
Polityka Prywatności Rozumiem!