O nas

Lidia Pozanska

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i 9 letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, dorosłych i młodzieży. Moja kariera z językiem zaczęła się gdy zaraz po ukończeniu matury wyjechałam do Wielkiej Brytanii gdzie odbyłam roczną naukę języka angielskiego w collegu w Andover. Po powrocie do Polski wyjechałam do Stanów Zjednoczonych gdzie przez kolejne lata doskonaliłam swoje umiejętności językowe. Nauczanie jest moją pasją, a swojej pracy głównie kładę nacisk na konwersacje. Metody pracy dostosowuję indywidualnie do potrzeb ucznia, w zależności od posiadanych predyspozycji językowych . Zajęcia prowadzę Metodą komunikatywną, która polega na wdrażaniu technik przyśpieszających proces nauki mówienia. Zajęcia odbywają się bezstresowo, energicznie, z dużą dawką humoru, dlatego moi kursanci są zadowoleni z naszej wieloletniej współpracy.

Kontakt
Elite English Lidia Pozanska    
ul. Wrocławska 49/2
81-557 Gdynia

Tel. 604 617 442

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

NASZA KADRA:

Malwina Kamińska

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam specjalizację nauczycielską dzięki czemu przekonałam się, że nauczanie i praca z ludźmi to coś, co chce robić całe życie :)
Bycie lektorem daje mi mnóstwo energii, którą staram się zarażać swoich uczniów. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, skupiając się na indywidualnych potrzebach każdej osoby. Staram się, żeby moje zajęcia były interesujące dla uczniów, odnosząc  się do ich zainteresowań – udowodniono naukowo, że lepiej pamiętamy rzeczy, które lubimy :)
Poza życiem zawodowym poświęcam czas pasjom -- książki, podróże i muzyka. Uwielbiam stare amerykańskie kino, a moim marzeniem jest podróż po najpiękniejszych zakamarkach Stanów Zjednoczonych. Uważam, że nowe wyzwania i nauka nowych rzeczy jest niezwykle ważna - tak samo jak relaks z przyjaciółmi :)

 

Edyta Żywicka

Jestem absolwentką filologii angielskiej i pedagogiki. Ukończyłam także podyplomowe  studia z zakresu translatoryki języka angielskiego. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu języka na różnych poziomach zaawansowania  i w różnych grupach wiekowych. Na co dzień pracuję jako nauczycielka języka angielskiego w międzynarodowej szkole w Gdańsku. Fascynuje mnie wielokulturowość oraz nauczanie  metodą projektu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Lubię literaturę angielską i amerykańską, muzykę celtycką oraz pop i rock. Czas wolny spędzam nad morzem i w kinie.

  

Łukasz Kozłowski

Jestem absolwentem Wydziału Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Wieloletnie doświadczenie w pracy nauczyciela w szkołach podstawowych, liceach ogólnokształcących i szkołach językowych jest dowodem na moje zaangażowanie w proces nauczania – można powiedzieć, że znam szkołę od podszewki :)
Swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim (oraz skutecznie metody nauczania) szlifowałem przebywając w USA oraz w Wielkiej Brytanii, gdzie miałem przyjemność pracować jako lektor języka angielskiego wraz z doświadczonymi kolegami po fachu z Anglii i Irlandii w międzynarodowej szkole językowej. Na co dzień również nieustannie szlifuję swój warsztat językowy, ponieważ z synkiem (6 lat) rozmawiamy wyłącznie po angielsku. Taki scenariusz realizuję konsekwentnie od jego narodzin. Poza kwestiami czysto lingwistycznymi lubię pograć na komputerze, szczególnie w dobrego erpega, a także miło spędzić czas przy lekturze prozy Sapkowskiego czy Martina.

 

Eunika Rejda

Jestem absolwentką filologii polskiej (specjalność edytorstwo) Uniwersytetu Wrocławskiego. Przez wiele lat pracowałam w branży IT.
W 2019 roku postanowiłam połączyć pasję uczenia oraz poznawania nowych ludzi z różnych kultur - i zaczęłam uczyć języka polskiego cudzoziemców. W lutym 2020 roku ukończyłam studia podyplomowe "Nauczanie języka polskiego jako obcego" na Uniwersytecie Gdańskim.
Mój sposób nauczania zmienia się wraz z potrzebami uczących się – dla jednej osoby najważniejsze będzie mówienie, ktoś inny potrzebuje zdać egzamin potwierdzający znajomość języka polskiego. Dlatego nie mam jednej techniki ani sposobu pracy. Ale jedno jest pewne - kostki Rummikub, fałszywe pieniądze, magnesy z flagami czy karty Dixit są obecne na moich zajęciach :-) 
Moje zainteresowania? Czytam wszystko (nawet etykiety na słoikach), fascynuje mnie język polski, jestem wielką entuzjastką agile'a, aktywnego słuchania oraz inteligencji emocjonalnej, chodzę po górach, gram w planszówki, składam origami... no i każde miejsce pracy zamieniam w dżunglę pełną kwiatów.

 
 

 

Sofiya Stupnitskaya

My name is Sofiya and I am a graduate of Translations and Interpreting Department of Immanuel Kant Baltic Federal University (Kaliningrad, Russia). I believe that learning and education have no limit, so I am doing a master's degree in 'Interpreting for diplomacy and international business'. Also, I have experience of living and working abroad - I spent 6 months in the USA working and learning the culture. There are already 5 years of experience behind my back - realising this makes me smile! I LOVE teaching, it is my passion! Watching students getting stronger and stronger makes me fall in love with my profession more and more! My classes are always interesting, captivating, and communicative :) I prefer using individual approach for all the groups (regardless of age or size of the group) - you will never be bored! In classes we speak English and only English! Apart from languages (also I speak Russian and French), I love music (I can play piano and drums) and reading (everything from novels to scientific journals)! But teaching English is the dearest thing for me.

 
  

 

Jean-Baptiste Saunier

I teach English and French from grade 0 (5 years old) to adults from basic to advanced level. I have been teaching private for 6 years and more recently working for a Montessori school for 2 years as an English teacher. This last experience is what brought the ida of creating workshops in English using creative and fun activities. A bit about me. I was raised in France until the age of 9 and moved with my family to Africa and the UAE until age 18. I discovered life with traveling and living with very different and interesting cultures. Thanks to my parents, my curiosity was always flourishing. I learnt playing the piano at the age of 6, grew a great passion for tennis as a child and started producing my first music at age 14. I aways wanted to do jobs that excite me such as firefighter of Paris, cabin crew in Dubai, tennis coach and music producer in London. Working as a cabin crew revolutionised my view on how to communicate. Not only my English improved drastically but my observation/ expression skills developed further. Learning music production, writing lyrics and creating music make so much sense to me as it combines so many things I used to do. Painting is also a hobby I recently picked up allowing me to self reflect, realise my emotions and focus better. 
I am collaborating with Elite English Academy to offer "creativity workshops" to teach English with groups, creativity being at the center point.

 

Michael Walker

Hi my name is Michael, I live in Central Gdynia and am a native English speaker/teacher recently immigrated from London. I'm friendly and easy going with a natural teaching ability, and enjoy engaging with all types of people. I am experienced in teaching various age groups from young children through to adults, and mainly like to focus on conversational English as a preference. I should also admit that my Polish is not good at all, but is more of a work in progress! :)
Witajcie, Mam na imię Michael. Przeprowadziłem sie do Gdyni miesiąc temu i zacząłem uczyć języka angielskiego w tym pięknym mieście:) Mam duże doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, nie mówię za dużo po polsku, ale jestem pewien że sie dogadamy. Mogę Ci pomoc z Twoja wymową, z nauką słownictwa i przygotowaniem do egzaminów.

Korzyści z nauki w Elite English Academy


 
Kursy w grupach

Kursy w małych grupach od 3-6 osób / w grupie dwuosobowej / kursy indywidualne (dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu lub mają problem z koncentracją w grupie).

 
Metoda CLT

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną (CLT), które opierają się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych mówienia, słuchania, czytania i pisania.

 
Przygotowanie

Przygotowanie do przedszkoli i szkół obcojęzycznych, egzaminów gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEFL oraz MATURY.

 
Business English

Angielski techniczny i branżowy - Business English.

 
Na wszystkich poziomach

Kursy dla dzieci, młodzieży dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

 
Angielski

Nasze zajęcia prowadzone są od początku do końca w języku angielskim.

 
Klimat

Przyjazna atmosfera ułatwiająca swobodne wypowiadanie się.

 
Pomoce naukowe

Dostęp do bogatej oferty pomocy naukowych, programów, rekwizytów oraz zabawek wspierających naukę dla najmłodszych.

 
Kadra

Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, głównie w celu zbierania danych statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
Polityka Prywatności Rozumiem!