O nas

Lidia Pozanska

Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Posiadam przygotowanie pedagogiczne i 9 letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, dorosłych i młodzieży. Moja kariera z językiem zaczęła się gdy zaraz po ukończeniu matury wyjechałam do Wielkiej Brytanii gdzie odbyłam roczną naukę języka angielskiego w collegu w Andover. Po powrocie do Polski wyjechałam do Stanów Zjednoczonych gdzie przez kolejne lata doskonaliłam swoje umiejętności językowe. Nauczanie jest moją pasją, a swojej pracy głównie kładę nacisk na konwersacje. Metody pracy dostosowuję indywidualnie do potrzeb ucznia, w zależności od posiadanych predyspozycji językowych . Zajęcia prowadzę Metodą komunikatywną, która polega na wdrażaniu technik przyśpieszających proces nauki mówienia. Zajęcia odbywają się bezstresowo, energicznie, z dużą dawką humoru, dlatego moi kursanci są zadowoleni z naszej wieloletniej współpracy.

Kontakt
Elite English Lidia Pozanska    
ul. Wrocławska 49/2
81-557 Gdynia

Tel. 604 617 442

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

NASZA KADRA:

Malwina Kamińska

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyłam specjalizację nauczycielską, pozwoliło mi to przekonać się, że nauczanie i praca z ludźmi to coś co chce robić całe życie :)
Bycie lektorem daje mi mnóstwo energii, którą staram się zarażać swoich uczniów. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, skupiając się na indywidualnych potrzebach każdej osoby. Staram się, żeby moje zajęcia były interesujące dla uczniów, odnosząc  się do ich zainteresowań – udowodniono naukowo, że lepiej pamiętamy rzeczy, które lubimy :)
Poza życiem zawodowym poświęcam czas pasjom -- książki, podróże i muzyka. Uwielbiam stare amerykańskie kino, a moim marzeniem jest podróż po najpiękniejszych zakamarkach Stanów Zjednoczonych. Uważam, że nowe wyzwania i nauka nowych rzeczy jest niezwykle ważna - tak samo jak relaks z przyjaciółmi :)

 

Edyta Żywicka

Jestem absolwentką filologii angielskiej i pedagogiki. Ukończyłam także podyplomowe  studia z zakresu translatoryki języka angielskiego. Posiadam duże doświadczenie w nauczaniu języka na różnych poziomach zaawansowania  i w różnych grupach wiekowych. Na co dzień pracuję jako nauczycielka języka angielskiego w międzynarodowej szkole w Gdańsku. Fascynuje mnie wielokulturowość oraz nauczanie  metodą projektu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Lubię literaturę angielską i amerykańską, muzykę celtycką oraz pop i rock Czas wolny spędzam nad morzem i w kinie.

 

Lauren - native speaker

Hi my name is Lauren, and I have recently moved to Gdynia from Leicestershire in the United Kingdom. I understand that learning a new language can be a difficult task but its also a very rewarding one, which is why I would like to help as many people as possible to achieve their goals in conquering the English language! Before coming to Poland I was working on cruise ships as a professional dancer. Dancing will always remain another passion of mine as well as fitness and leading a healthy lifestyle. I'm looking forward to teaching English and watching students go from strength to strength :)

 

Łukasz Kozłowski

Jestem absolwentem Wydziału Lingwistyki Stosowanej i Filologii Wschodniosłowiańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Wieloletnie doświadczenie w pracy nauczyciela w szkołach podstawowych, liceach ogólnokształcących i szkołach językowych jest dowodem na moje zaangażowanie w proces nauczania – można powiedzieć, że znam szkołę od podszewki :)
Swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim (oraz skutecznie metody nauczania) szlifowałem przebywając w USA oraz w Wielkiej Brytanii, gdzie miałem przyjemność pracować jako lektor języka angielskiego wraz z doświadczonymi kolegami po fachu z Anglii i Irlandii w międzynarodowej szkole językowej. Na co dzień również nieustannie szlifuję swój warsztat językowy, ponieważ z synkiem (6 lat) rozmawiamy wyłącznie po angielsku. Taki scenariusz realizuję konsekwentnie od jego narodzin. Poza kwestiami czysto lingwistycznymi lubię pograć na komputerze, szczególnie w dobrego erpega, a także miło spędzić czas przy lekturze prozy Sapkowskiego czy Martina.

Korzyści z nauki w Elite English Academy


 
Kursy w grupach

Kursy w małych grupach od 3-6 osób / w grupie dwuosobowej / kursy indywidualne (dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu lub mają problem z koncentracją w grupie).

 
Metoda CLT

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną (CLT), które opierają się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych mówienia, słuchania, czytania i pisania.

 
Przygotowanie

Przygotowanie do przedszkoli i szkół obcojęzycznych, egzaminów gimnazjalnych, FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEFL oraz MATURY.

 
Business English

Angielski techniczny i branżowy - Business English.

 
Na wszystkich poziomach

Kursy dla dzieci, młodzieży dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

 
Angielski

Nasze zajęcia prowadzone są od początku do końca w języku angielskim.

 
Klimat

Przyjazna atmosfera ułatwiająca swobodne wypowiadanie się.

 
Pomoce naukowe

Dostęp do bogatej oferty pomocy naukowych, programów, rekwizytów oraz zabawek wspierających naukę dla najmłodszych.

 
Kadra

Wykwalifikowana kadra nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem i pasją.

Nasza strona korzysta z ciasteczek, głównie w celu zbierania danych statystycznych. Pozostając na stronie zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
Polityka Prywatności Rozumiem!