SUMMER LIONS

Letnie warsztaty artystyczno-językowe

Poczuj się odważny jak Lew i weź udział w naszych wakacyjnych warsztatach z angielskim! ?

Już 5 lipca ? ruszamy z kolejną edycją warsztatów językowych Summer Lions w Elite English Academy! ? W tym roku będzie równie zabawnie i kreatywnie!

Podczas pełnych zabawy warsztatów, będziemy bawić się angielskim a przy tym malować, śpiewać, rozwijać wyobraźnię grać i robić całe mnóstwo ciekawych rzeczy. Gwarantujemy, że Wasze pociechy nie będą się z nami nudziły! ?‍♂️

Dzięki tym warsztatom, Twoje dziecko:

?poczuje motywację oraz odwagę do nauki angielskiego
?rozwinie wyobraźnię
?spędzi czas bawiąc się i ucząc jednocześnie
?pozna rówieśników, z którymi będzie się świetnie bawić!

Gotowi na przygodę z angielskim? ?
5-dniowe warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-8 lat oraz 9-12 ?

?Terminy warsztatów:

05 - 09 lipca, godz. 9:00 - 12:00
12 - 16 lipca, godz. 9:00 - 12:00


Warsztaty będą prowadzone w kameralnych grupach (3-6 osób) przez doświadczoną w pracy z dziećmi lektorkę Elite English Academy - Malwinę Kamińską.

Koszt: 599 zł/ warsztaty ❗️

?Miejsce: Elite English Academy
? Zapisy: wyślij maila na szkola@elite.edu.pl lub zadzwoń: 604 617 442

Serdecznie zapraszamy! ?

Pobierz cennik

Korzyści z nauki

Pomoce Naukowe
produkt zdjęcie

Dostęp do bogatej oferty pomocy naukowych, programów, rekwizytów oraz zabawek wspierających zarówno naukę dla najmłodszych, jak i starszych kursantów. Dzięki takiemu urozmaiceniu zajęcia w naszej szkole nigdy nie będą nudne i przynoszą szybsze efekty.

Metoda CLT
produkt zdjęcie

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną (CLT), która opiera się na aktywizowaniu wszystkich sfer językowych: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Atutem takiego mechanizmu jest nastawienie na indywidualizm kursanta - dzięki ukierunkowaniu na język mówiony rozwija swoje twórcze myślenie.

Typy kursów
produkt zdjęcie

Do wyboru w naszej szkole jest kilka typów kursu: grupowe, 2-osobowe, indywidualne. Dodatkowo każdy z nich jest dopasowany na podstawie poziomu, wieku i celu nauczania. Dzięki takiej rozmaitości z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy elastyczni i w wielu aspektach dostosowujemy kursy do wymagań swoich uczniów.

Kursy specjalistyczne
produkt zdjęcie

Z wielką przyjemnością i profesjonalizmem przygotowujemy naszych kursantów do: przedszkoli i szkół obcojęzycznych, egzaminu 8-klasisty, egzaminów państwowych FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEFL oraz MATURY. Specjalizujemy się również w kursach typu Business English, które uwzględniają angielski techniczny i branżowy. Zapewniamy odpowiedni dobór nowoczesnych materiałów, wsparcie metodyczne oraz przyjazne podejście i szybkie efekty.

Atmosfera kursów
produkt zdjęcie

Jednym z ważniejszych czynników, który ma wpływ na tempo przyswajanej wiedzy jest klimat, jaki pojawia się na zajęciach. Na naszych kursach staramy się zrobić wszystko, by uczniowie czuli się swobodnie i bezstresowo. Nauka u nas ma być przyjemnością i drogą do rozwoju. Staramy się zniwelować szkodliwe skutki stresu i wprowadzić system, który nie opiera się na skali ocen.

Kadra
produkt zdjęcie

Kładziemy duży nacisk na selekcję osób tworzących nasz zespół. Znajdują się w nim osoby profesjonalne i wykwalifikowane, a przede wszystkim charyzmatyczne. Każdy z naszych Lektorów wnosi do naszej ogólnej metodyki swoje indywidualne cechy, dzięki czemu nauka w naszej szkole staje się jeszcze bardziej efektywna i niepowtarzalna. Warto dodać, że nasi nauczyciele podejmują z nami wieloletnią współpracę, co z kolei gwarantuje brak zmian prowadzącego zajęcia.

© 2020 Elite English Academy. Wszelkie prawa zastrzeżone.