Wakacyjny kurs online!

Konwersacje i letni chill w jednym

Wakacje coraz bliżej…a to świetna pora, aby wykorzystać czas na angielski. Jak najłatwiej i najszybciej zacząć mówić płynnie po angielsku? Po prostu zacząć mówić i mowić jak najwięcej!

Zapraszamy Cię na konwersacyjne lekcje w swobodnej atmosferze. Lekcje opieramy o prawdziwe, żywe materiały, dzięki czemu odkryjesz ogrom popularnych wyrażeń i słówek. TE lekcje to 100% MÓWIENIA! Nawet jeśli myślisz, że Twój poziom angielskiego nie jest wysoki i ciężko jest Ci złożyć zdanie, koniecznie dołącz do wakacyjnej przemiany, a już po pierwszych zajęciach odczujesz zauważalne efekty. Jeśli z kolei całkiem dobrze czujesz się w angielskim, ale brakuje Ci pewności siebie w wypowiadaniu się, chcesz poszerzyć słownictwo i kontakt z językiem lub zacząć myśleć po angielsku ten kurs jest również dla Ciebie!

Z naszymi wspaniałymi lektorami szybko nauczysz się wychwytywać błędy i krok po kroku doskonalić swój język. Wolisz lekcje z native speakerem czy z kimś, kto mówi również po polsku? Poznaj naszych lektorów tutaj: elite.edu.pl/o-nas/

Kursy prowadzimy na podstawie dostępnych materiałów online: artykułów oraz filmów np. TED-x. Ciekawi Cię jakiś temat i chcesz rozmawiać właśnie o nim? Skontaktuj się z nami a dopasujemy materiały pod Twoje zainteresowania!

Jeśli chcesz: zacząć swobodnie mówić po angielsku uczyć się w oparciu o interesujące materiały poznać żywy angielski i posługiwać się nim nabrać pewności siebie w mówieniu poszerzyć słownictwo

TEN KURS JEST DLA CIEBIE :)

POZIOM LEKCJI

Kurs przeznaczony jest dla każdego, kto chce płynniej mówić po angielsku. Rekomendowany poziom B1-B2.

*Jeśli nie wiesz jaki jest Twój poziom lub nie jesteś pewny/a czy konwersacje są dla Ciebie, umów bezpłątną lekcję próbną ( szkola@elite.edu.pl )

JAK TO WYGLĄDA?

Spotkania odbywają się jeden na jeden — Ty wybierasz, z którym lektorem chcesz się uczyć.

Na tych zajęciach skupiamy się maksymalnie na Tobie, lekcje są dopasowane do Twoich oczekiwań. Terminy staramy się dopasować, w zależności od dostępności wybranego lektora.

Gdzie?

Lekcje odbywają się online, na zoom lub skype.

KIEDY?

Oferta działa tylko do końca czerwca. Z pierwszą lekcją startujemy w wybranym przez Ciebie terminie i kontynuujemy lekcje co tydzień.

WAKACYJNO-PROMOCYJNA CENA: 990 zł/10 spotkań!

To jak? Podejmujesz wyzwanie?

ZAPISY: wyślij maila na szkola@elite.edu.pl lub skontaktuj się z nami w messengerze.

Pobierz cennik

Korzyści z nauki

Pomoce Naukowe
produkt zdjęcie

Dostęp do bogatej oferty pomocy naukowych, programów, rekwizytów oraz zabawek wspierających zarówno naukę dla najmłodszych, jak i starszych kursantów. Dzięki takiemu urozmaiceniu zajęcia w naszej szkole nigdy nie będą nudne i przynoszą szybsze efekty.

Metoda CLT
produkt zdjęcie

W nauczaniu języków posługujemy się metodą komunikatywną (CLT), która opiera się na aktywizowaniu wszystkich sfer językowych: mówienia, słuchania, czytania i pisania. Atutem takiego mechanizmu jest nastawienie na indywidualizm kursanta - dzięki ukierunkowaniu na język mówiony rozwija swoje twórcze myślenie.

Typy kursów
produkt zdjęcie

Do wyboru w naszej szkole jest kilka typów kursu: grupowe, 2-osobowe, indywidualne. Dodatkowo każdy z nich jest dopasowany na podstawie poziomu, wieku i celu nauczania. Dzięki takiej rozmaitości z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jesteśmy elastyczni i w wielu aspektach dostosowujemy kursy do wymagań swoich uczniów.

Kursy specjalistyczne
produkt zdjęcie

Z wielką przyjemnością i profesjonalizmem przygotowujemy naszych kursantów do: przedszkoli i szkół obcojęzycznych, egzaminu 8-klasisty, egzaminów państwowych FCE, CAE, CPE, IELTS, LCCI, TOEFL oraz MATURY. Specjalizujemy się również w kursach typu Business English, które uwzględniają angielski techniczny i branżowy. Zapewniamy odpowiedni dobór nowoczesnych materiałów, wsparcie metodyczne oraz przyjazne podejście i szybkie efekty.

Atmosfera kursów
produkt zdjęcie

Jednym z ważniejszych czynników, który ma wpływ na tempo przyswajanej wiedzy jest klimat, jaki pojawia się na zajęciach. Na naszych kursach staramy się zrobić wszystko, by uczniowie czuli się swobodnie i bezstresowo. Nauka u nas ma być przyjemnością i drogą do rozwoju. Staramy się zniwelować szkodliwe skutki stresu i wprowadzić system, który nie opiera się na skali ocen.

Kadra
produkt zdjęcie

Kładziemy duży nacisk na selekcję osób tworzących nasz zespół. Znajdują się w nim osoby profesjonalne i wykwalifikowane, a przede wszystkim charyzmatyczne. Każdy z naszych Lektorów wnosi do naszej ogólnej metodyki swoje indywidualne cechy, dzięki czemu nauka w naszej szkole staje się jeszcze bardziej efektywna i niepowtarzalna. Warto dodać, że nasi nauczyciele podejmują z nami wieloletnią współpracę, co z kolei gwarantuje brak zmian prowadzącego zajęcia.

© 2020 Elite English Academy. Wszelkie prawa zastrzeżone.